Uudised

TempLED on uus koostööpartner!

Vitalight Projekt OÜ pakutavate valgustite hulka on lisandunud ka TempLED tooted. TempLED  on saksamaa valgustite tootja, kellel on lai valik  tööstusvalgusteid , mis on vastupidavad kõrgetele töötemperatuuridele kuni +110C. Kui vastupidav ja ohutu valgustus on teie jaoks oluline, pöörduge meie poole!

Häid pühi!

Soovime teile kauneid jõulupühi ja valgusrikast uut aastat! Ootame säravat koostööd ka 2022 aastal!

Uued plahvatuskindlad LED valgustid

Meil on hea meel teile teatada, et Zaluxi plahvatuskindlate valgustite valikut on täiendatud. ACQUEX-valgusteid on uuendatud, nüüd on need tõhusamad ja väliskahjustustele vastupidavad, klass ik 10. Meie sortimenti on ilmunud Stongexi valgusti, mis täiuslikult soovitas ennast plahvatusohtlikes tingimustes, tsoon 2,21,22. Valgusti Kratex, suurepäraselt tõestatud töötamisel kõrgel temperatuuril +55, tsoon 2,21,22. Kõrge valgusvooga High Bay tüüpi […]

VITAlight on Euroopa Liidus registreeritud kaubamärk

2019. aastal omistas Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Amet Vitalight Projekt OÜ-le EL kaubamärgi registreerimistunnistuse kaubamärgi „VITAlight LED LIGHTNING SOLUTIONS“ kohta.

SÜGISKAMPAANIA!

KÕIK VALGUSTID ON 15% ODAVAMAKS! Meie hinnad langevad aga valgustite efektiivsus kasvab! Pakkumine kehtib kuni 31.10.2019.

Turvavalgustite suvekampaania!

KÕIK INTELIGHT TURVA JA AVARIIVALGUSTID ON 15% ODAVAMAKS! Rege rauta suvel, vankrid paranda talvel. Pakkumine kehtib kuni 31.8.2019.

Airfal – uus koostööpartner

Vitalight Projekt OÜ pakutavate valgustite hulka on lisandunud ka Airfal tooted. Airfal on hispaania valgustite tootja, kellel on lai valik plahvatuskindlaid tööstusvalgusteid. Kui vastupidav ja ohutu valgustus mõistliku hinnaga on teie jaoks oluline, pöörduge meie poole!

Ehitusmess Eesti Ehitab 2019

3 .-6. aprillil 2019 toimub Eesti Näituste messikeskuses ehitusvaldkonna erialamess  Eesti Ehitab 2019.   Vitalight Projekt OÜ pakub innovaatilisi ja energiasäästlikke LED valgustuse lahendusi, mis sobivad paigalduseks ärihoonetest eramuteni. Messi ajal pakume valgustid hea hinnaga.  Rohkem infot toodete kohta siin: https://vitalight.ee/led-valgustid/

Zalux – uus koostööpartner

Vitalight Projekt OÜ pakutavate valgustite hulka on lisandunud ka Zalux tooted. Zalux on hispaania valgustite tootja, kellel on lai valik plahvatuskindlaid tööstusvalgusteid. Kui vastupidav ja ohutu valgustus on teie jaoks oluline, pöörduge meie poole!