Uudised

Luminofoorlampide tootmise keeld

Luminofoorlampide valgustorud sisaldavad elavhõbedat ja pliid, mis võivad põhjustada tõsiseid terviseriske, kui neid ei käidelda õigesti. Alates 24. augustist 2023 Euroopas ei ole enam lubatud T5 ja T8 luminofoorlampe  toota ega turustada. Luminofoorlampide keelustamine on suurepärane samm ohtlike ainete vähendamiseks keskkonnas ja inimeste tervise kaitseks. LED-valgustuslahendused on kindlasti energiasäästlikumad ja pikema elueaga kui luminofoorlambid. Säästvate […]

Head Eesti Vabariigi 105 aastapäeva!

Meie valgustusega saate parima hinna ja kvaliteedi suhte. Soodustus kampaania kestab kuni 3.3.2023!

TempLED on uus koostööpartner!

Vitalight Projekt OÜ pakutavate valgustite hulka on lisandunud ka TempLED tooted. TempLED  on saksamaa valgustite tootja, kellel on lai valik  tööstusvalgusteid , mis on vastupidavad kõrgetele töötemperatuuridele kuni +110C. Kui vastupidav ja ohutu valgustus on teie jaoks oluline, pöörduge meie poole!

Häid pühi!

Soovime teile kauneid jõulupühi ja valgusrikast uut aastat! Ootame säravat koostööd ka 2022 aastal!

Uued plahvatuskindlad LED valgustid

Meil on hea meel teile teatada, et Zaluxi plahvatuskindlate valgustite valikut on täiendatud. ACQUEX-valgusteid on uuendatud, nüüd on need tõhusamad ja väliskahjustustele vastupidavad, klass ik 10. Meie sortimenti on ilmunud Stongexi valgusti, mis täiuslikult soovitas ennast plahvatusohtlikes tingimustes, tsoon 2,21,22. Valgusti Kratex, suurepäraselt tõestatud töötamisel kõrgel temperatuuril +55, tsoon 2,21,22. Kõrge valgusvooga High Bay tüüpi […]

VITAlight on Euroopa Liidus registreeritud kaubamärk

2019. aastal omistas Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Amet Vitalight Projekt OÜ-le EL kaubamärgi registreerimistunnistuse kaubamärgi „VITAlight LED LIGHTNING SOLUTIONS“ kohta.

SÜGISKAMPAANIA!

KÕIK VALGUSTID ON 15% ODAVAMAKS! Meie hinnad langevad aga valgustite efektiivsus kasvab! Pakkumine kehtib kuni 31.10.2019.

Turvavalgustite suvekampaania!

KÕIK INTELIGHT TURVA JA AVARIIVALGUSTID ON 15% ODAVAMAKS! Rege rauta suvel, vankrid paranda talvel. Pakkumine kehtib kuni 31.8.2019.

Airfal – uus koostööpartner

Vitalight Projekt OÜ pakutavate valgustite hulka on lisandunud ka Airfal tooted. Airfal on hispaania valgustite tootja, kellel on lai valik plahvatuskindlaid tööstusvalgusteid. Kui vastupidav ja ohutu valgustus mõistliku hinnaga on teie jaoks oluline, pöörduge meie poole!