Uudised

VITAlight on Euroopa Liidus registreeritud kaubamärk

2019. aastal omistas Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Amet Vitalight Projekt OÜ-le EL kaubamärgi registreerimistunnistuse kaubamärgi „VITAlight LED LIGHTNING SOLUTIONS“ kohta.

SÜGISKAMPAANIA!

KÕIK VALGUSTID ON 15% ODAVAMAKS! Meie hinnad langevad aga valgustite efektiivsus kasvab! Pakkumine kehtib kuni 31.10.2019.

Turvavalgustite suvekampaania!

KÕIK INTELIGHT TURVA JA AVARIIVALGUSTID ON 15% ODAVAMAKS! Rege rauta suvel, vankrid paranda talvel. Pakkumine kehtib kuni 31.8.2019.

Airfal – uus koostööpartner

Vitalight Projekt OÜ pakutavate valgustite hulka on lisandunud ka Airfal tooted. Airfal on hispaania valgustite tootja, kellel on lai valik plahvatuskindlaid tööstusvalgusteid. Kui vastupidav ja ohutu valgustus mõistliku hinnaga on teie jaoks oluline, pöörduge meie poole!

Ehitusmess Eesti Ehitab 2019

3 .-6. aprillil 2019 toimub Eesti Näituste messikeskuses ehitusvaldkonna erialamess  Eesti Ehitab 2019.   Vitalight Projekt OÜ pakub innovaatilisi ja energiasäästlikke LED valgustuse lahendusi, mis sobivad paigalduseks ärihoonetest eramuteni. Messi ajal pakume valgustid hea hinnaga.  Rohkem infot toodete kohta siin: https://vitalight.ee/led-valgustid/

Zalux – uus koostööpartner

Vitalight Projekt OÜ pakutavate valgustite hulka on lisandunud ka Zalux tooted. Zalux on hispaania valgustite tootja, kellel on lai valik plahvatuskindlaid tööstusvalgusteid. Kui vastupidav ja ohutu valgustus on teie jaoks oluline, pöörduge meie poole!

Waldmann – uus koostööpartner

Vitalight Projekt OÜ pakutavate valgustite hulka on lisandunud ka Waldmanni tooted. Waldmann on saksa valgustite tootja, kellel on lai valik professionaalseid (meditsiin, tööstusvalgustus), kõrge kvaliteediga ja ilusa disainiga tooted. Kui täiuslik valgustus on teie jaoks oluline, pöörduge meie poole.

Sylvania Lighting – uus koostööpartner

Teatame rõõmuga, et meil on uus tööpartner Sylvania. Sylvania üks maailma kuulsamaid valgustite tootjaid, kes tegutseb valgustuse valdkonnas juba aastaid. Kui soovite saada kvaliteetset valgustust mõistliku hinnaga, pöörduge palun meie poole!

PARIM VALGUS PIMEDUSES RIIGIS!

SÜGISKAMPAANIA – KÕIK PROFILED JA MODULED VALGUSTID ON 15% ODAVAMAD JA 30% EFEKTIIVSEM! Vitalight Projekt OÜ ja Ledistys OY koostöös edukalt kestab juba 5 aastat. Selle aja jooksul on Eestis paigaldatud erinevatesse tarbijasektoritesse tuhandeid Ledistys OY poolt valmistatud LED valgusteid. Meil on hea meel teatada et Moduled ja Profiled sarjasid on uuendatud, kusjuures on saavutatud kuni […]

SUVEKAMPAANIA!

KÕIK VALGUSTID ON 15% ODAVAMAKS! Rege rauta suvel, vankrid paranda talvel. Pakkumine kehtib kuni 30.7.2018.